Celkovì jsou web stránky vzhledovì nic moc, jsou psány ještì postaru v html kódu a navíc je zde spousta reklamy - mám totiž doménu 3. øádu s webhostingem zdarma, takže mi umístili do každého rámce spoustu reklamy. Z mnoha dùvodù mám naprostý nedostatek èasu pracovat dále na svých strákách. Další úpravy budu provádìt postupnì jak mi to èas dovolí. Testováno v Internet Exploreru 8.
E-mail: radek [teèka/dot] chloupek [zavináè/at] seznam [teèka/dot] cz
Omlouvám se, za formát e-mailu - jedná se o obranu proti spamovým robotùm, kteøí automaticky procházejí internet a rozesílají potom nevyžádanou poštu na nalezené adresy.
Tolik snad ode mne vše, s chutí se zahryznìte do monitoru!